Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Výhodné nabídky půjček. Rychlá půjčka na váš účet ještě dnes!

Nebankovní půjčka pro vás
Nebankovní krátkodobé půjčky s výplatou v hotovosti – na cokoliv do 24 hodin! Pro všechny, rychlé jednání, osobní přístup. Pouze Uherské Hradiště a okolí, Uherský Brod a okolí. Tel. 775 207 117.
Renata Martanová, zlinsky / 23.02.2017

Půjčka s ručením-nejnižší úrok-nejvyšší nabídka
Nejnižší úrok – nejvyšší nabídka.
Nebankovní americká hypotéka, bez prověřování registrů a nejlepšími smluvními podmínkami, se zajištěním čímkoli, co je zapsáno v katastru nemovitostí:
- Rodinné domy
- Byty v osobním i družstevním vlastnictví
- Průmyslové a rekreační objekty
- Stavební parcely, zemědělská půda
Některé z výhod naší americké hypotéky bez registru
• Žádná fixační období ani omezení – stejná splátka po celou dobu smluvního vztahu
• Není nutno dodávat ani nechat zpracovávat znalecký posudek (odhad)
• Americkou hypotéku můžete zajistit i nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby
• Lze zajistit i nemovitostí, kde již existuje zástavní právo, bez nutnosti jeho vyplacení
• Naše americká hypotéka je bezúčelová, tedy po Vás nechceme doložit, na co ji chcete použít (pokud neřešíme konsolidaci, vyplacení exekucí nebo nákup nemovitosti)
• Zastavená nemovitost je obchodně běžně likvidní. Můžete ji v případě potřeby běžně prodat, pronajmout
• Součástí smluvní dokumentace není Notářský zápis, Rozhodčí doložka ani Směnka

Nikdy žádné poplatky předem
U naší nebankovní americké hypotéky bez registru platí samozřejmě pravidlo žádných poplatků předem.
Žádné registry
Neprověřujeme záznamy v registrech
Podklady k doložení
Pro zahájení realizace naší nebankovní americké hypotéky bez registru je třeba dodat pouze fotografie nemovitosti a základní údaje. Vše se tedy vyřizuje online a scházíme se až u podpisu smlouvy, pokud akceptujete nabídku, která je samozřejmě nezávazná a zdarma.
Předčasné splacení kdykoli, bez doplácení zbývajících úroků.

Martin Švejda, zlinsky / 1.11.2016

Půjčka zaměstnanci, živnostníci, důchodci, ženy na MD
Zprostředkovatel pracuje pro společnost PROFI CREDIT Czech,a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru.
Vladan Šmotek, zlinsky / 1.05.2016

Půjčka pro všechny!
Půjčky pro všechny -třeba ještě dnes - pro zaměstnance, OSVČ, důchodce, ženy na MD. Rychlé vyřízení, osobní kontakt a přístup.
Půjčky snadno, zlinsky / 21.02.2016

Varování!
Pozor na Petra Johanskyho ! Je to zmetek ! Lze ,a okrádá lidi !
Monika , zlinsky / 30.01.2016

Rychlé krátkodobé půjčky pro všechny!
Rychlé krátkodobé půjčky do 20 000 s výplatou v hotovosti – třeba ještě dnes! Pro všechny, rychlé jednání, osobní přístup. Pouze zlínský kraj.
Půjčky snadno, zlinsky / 13.01.2016

PŮJČÍM OPRAVDU VŠEM..EXEKUCE ANI INSOLVENCE NEVADÍ
Půjčky ručené směnkou i pro problémové klienty. Půjčka od soukromé osoby bez podvodu a bez poplatku za sjednání půjčky. Férové jednání.

Výhody soukromé půjčky:

- Neprověřují se registry dlužníku
- Nemusíte předkládat potvrzení ze zaměstnání
- Půjčku lze získat bez zástavy i se zástavou
- Není potřeba ručitele
- Rychlé vyřízení (Díky tomu, že se neprověřují registry a nevyžaduje se potvrzení o zaměstnání,
celá ČR
benes, zlinsky / 27.12.2015

Vánoční rychlá půjčka
Chybí vám menší hotovost? Nabízíme vám rychlou půjčku do 20 000, s měsíčními splátkami,výplatou v hotovosti.Snadné a rychlé vyřízení, individuální podmínky.
Půjčky snadno, zlinsky / 15.12.2015

Bezva půjčky!
Chybí vám hotovost? Požádejte si o snadnou a rychlou půjčku v hotovosti, bez poplatku předem, snadné a rychlé vyřízení, výplata v hotovosti, měsíční splátky.
Renata Martanová, zlinsky / 2.12.2015

Férové půjčky
Férové půjčky, solidní podmínky a jednání, bez poplatku, náhledu do registru, možno i v případě exekuce (individuální posouzení žádosti). Výplata v hotovosti do druhého dne.
Renata Martanová, zlinsky / 19.10.2015

Nebankovní půjčky - Zlínský kraj
Nebankovní půjčky - pro zaměstnance, živnostníky, ženy na mateřské, důchodce i podnikatele. Profesionální jednání a rychlé vyřízení - peníze máte na účtu do 2 dnů. Žádné skryté poplatky ani platby předem.

Pro urychlení Vašeho požadavku zasílejte žádost s telefonním kontaktem na mail uverove.poradenstvi@email.cz

Mám celorepublikovou působnost. Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat.
Úvěrové poradenství, zlinsky / 16.10.2015

!!!!pozor podvod!!!nabitakarta@email.cz
Pozor nabitakarta@email.cz je podvod taky jste zaplatili aktivaci karty a kurýr nedorazil nenech me to tak a podejme hromadnou žalobu.
janek, zlinsky / 8.09.2015

Půjčky bez poplatků
Půjčky bez poplatků! Možnost výběru úvěru od více věřitelů. Peníze vypláceny ihned na místě bez zbytečných formalit. Vyšší částky zasílány na účet. Kancelář v centru Uherského Hradiště.
Pro více informací pište na e-mail. www.azfin.cz

AZfin.cz, zlinsky / 7.09.2015

O peníze si msíš říct
Bez poplatku předem vyplatíme exekuce, zastavíme dražbu, oddlužíme, peníze přímo od investora, K úvěru
stačí ručit nemovitostí, až do 75% z ceny nemovitosti,
Úrok je od 4 %/rok, několik možností. Úvěry od 20 000,
- do 3 000 000,- pokud máte zájem o větší úvěry , řešíme je
individuálně. Pište uver.projekt@seznam.cz
Petr, zlinsky / 26.08.2015

Spěcháte na půjčku?
Požádejte si u nás o půjčku. Žádné poplatky, nevadí nám negativní záznamy v registrech a nemusíte nám ani říkat k čemu půjčku potřebujete. Naše půjčka je bezúčelová a bez poplatková. Více na http://rychlebezpoplatku.cz
Marek Přihodil, zlinsky / 23.08.2015

úvěr na cokoliv
NABÍZÍME ÚVĚR NA COKOLIV. OD 5000- 3 000 000.VYPLŇTE DOTAZNÍK NA WWW-RC-FINANCE.CZ NEBO VOLEJTE 774105715.
RcFinance, zlinsky / 9.06.2015

Půjčky, úvěry i pro vaše podnikání
Nebankovní půjčky na cokoliv, úvěry, hypotéky - po novu i na koupi v insolvenci a v dražbě s pozdější zástavou,konsolidace,vyplacení exekucí
Lenka Sklenáková, zlinsky / 5.06.2015

Neúčelová nebankovní hypotéka bez registru
Potřebujete rychle peníze? Máte zápis v registru dlužníků? Banky Vám odmítají půjčit? Zkuste naší neúčelovou nebankovní hypotéku. Registry nás nezajímají, na příjmy přísně nehledíme a poplatky předem neúčtujeme. Naopak nabízíme veškerý poradenský servis včetně posudku a odhadu zcela zdarma. Hypotéku nabízíme po celém území ČR.
Hypotéku lze využít téměř na cokoliv, např. na nákup auta, elektroniky, financování dovolené, rekonstrukci bytu/domu atd. Řešíme také zástavy a exekuce váznoucí na nemovitosti. Hypotéka lze využít také na konsolidaci nevýhodných půjček.
Spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi a investory se stabilním zázemí.
Podrobněji se informujte na našich webových stránkách http://www.hypotekynebankovni.cz a nebudete si muset ničeho obávat. I nebankovní sektor nabízí bezpečné půjčky.

HypotékyNebankovní.cz, zlinsky / 14.04.2015

Bezúčelové hypotéky se zástavou
Potřebujete vyplatit Váš dům z exekuce, nebo jiných dluhů? Nabízíme Vám nebankovní bezúčelovou hypotéku s možností rozložení splátek až na 15 let. Pro rychlé vyřízení si vyplňte žádost na webu drpujcka.cz
Martina Jechová, zlinsky / 10.02.2015

Půjčky pro všechny
Půjčka pro zaměstnance, důchodce, maminky na mateřské dovolené, OSVČ. Bez poplatků předem, bez nahlížení do registrů, bez ručitele. Schválení do 15ti minut, vyplacení do 2 dne od podpisu smlouvy. Pro rychlé vyřízení se vyplňte žádost na webu drpujcka.cz
Martina Jechová, zlinsky / 27.01.2015

Investor
Pujčím rychle peníze, zásadně bez poplatku předem! Vyplácím exekuce, vykupuji byty,domy, pujčím peníze na koupení nemovitosti,odklad splátek až 1 rok, přijmu kolegy, vysoké provize, bez podvodu.
Jirka., zlinsky / 8.01.2015

Půjčíme i Vám , bez poplatku a na cokoliv, vyplácíme i exekuce.
Pokud Vám nepůjčili v bance z jakéhokoliv důvodu , tak u nás není pro poskytnutí půjčky nic překážkou. Zavolejte k nám +420 605 849 726 a u nás půjčku dostanete na cokoliv potřebujete. Nevadí nám registry , neplatíte žádné poplatky předem. Stačí mít jen nemovitost jako záruku - dům, byt či družstevní byt. Lze ručit i chatou nebo nemovitostí třetí osoby. Pokud máte na nemovitosti úvěr nebo snad máte exekuce - nevadí , i tak Vám pomůžeme. Našim cílem je rychlá pomoc pro lid ve finanční tísni a pomůžeme i Vám. Máme nízké splátky , výhodný roční úrok a předčasné splacení půjčky je u nás možné kdykoliv. Financujeme po celé ČR.
Fincopt půjčka, zlinsky / 7.01.2015

Soukromý Investor.
Pujčím peníze, bez poplatků předem, prokazování přijmů, vykupuji domy, byty, možnost odkladu splátek, až na jeden rok,přijmu spolupracovníky,vysoké provize, 100% bez podvodu.
Jirka., zlinsky / 3.12.2014

Soukromý investor
Pujčím peníze, bez poplatků předem, bez prokazování příjmů, vyplacím exekuce, rychle, vykupuji byty,domy, REFINANCOVÁNÍ NEVYHODNÝCH UVĚRŮ, přijmu kolegy, vysoké Provize. 100%BEZ PODVODU.
Jirka, zlinsky / 12.11.2014

Konsolidace - spojení půjček NANELOVE
Ani se to nezdá, ale celých osmdesát procent domácností v České republice je zadlužená! Dokonce, průměrný počet úvěrů na jednu takovou domácnost přesahuje číslo 4. Počínaje hypotékami, přes různé spotřební úvěry, přečerpané debety v bankách, kreditní karty, zboží na splátky, a tak dále, a tak dále.  Aby to nebylo už zcela neúnosné, odborníci radí: konsolidovat, konsolidovat, konsolidovat! Co to znamená? Zjednodušeně - získat peníze na splacení všech dosavadních dluhů.  Pokud se Vám to podaří, najednou zjistíte, že se Vám lépe dýchá, místo několika splátek máte jen jednu, dokonce s lepšími podmínkami.  Právě proto je zde pro Vás NANELOVE půjčka na splacení dluhů. Naší největší snahou je Vám co nejvíce usnadnit život, proto neváhejte a kontaktujte nás prosím prostřednictvím přiloženého online formuláře. www.nanelove1.webnode.cz
nanelove, zlinsky / 6.11.2014

Férová půjčka,celá ČR
Máte finanční krizi a rychle potřebujete peníze bez jakéhokoliv náhledu do registru?Jste v exekuci a nebo máte záznam v registru?Sjednání výhodné půjčky právě nyní.Půjčky jsou z vlastních zdrojů,klienty řešíme individuálně,po schválení úvěru je půjčka na 100%.Od podpisu úvěrové smlouvy se peníze vyplácí do 24h.Půjčky jsou poskytovány od 30.000kč - 4.000.000kč s delší dobou splatnosti a nízkým úrokem od 6%(záleží na výše půjčky).Tel.730844302
Finanční Poradce, zlinsky / 14.10.2014

Zkuste nebankovní půjčku s námi.
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
I když dnes nemají nebankovní instituce dobré jméno na trhu, mnohdy mohou být pro zamítnutého klienta v bance nejschůdnější a nejpřijatelnější alternativou. Zkuste se informovat a nemusíte se ničeho obávat, i nebankovní instituce nabízí bezpečné půjčky. Jedná se o spotřebitelské produkty a klient je tak chráněn zákonem o spotřebitelských půjčkách.
Mezi naše zákazníky se řadí jak zaměstnaní klienti, tak podnikatelé, důchodci, či maminky na mateřské dovolené. Půjčíme Vám jak bez zástavy nemovitosti, tak i se zástavou nemovitosti – nabízíme hned několik nebankovních hypoték. Všechny naše půjčky jsou samozřejmě bez poplatků předem a tolerujeme i drobné zápisy v registru neplatičů, či menší exekuce.
Více informací a podrobností k jednotlivým produktům naleznete na webu iprofiuver .cz Veškeré dotazy směrujte na náš kontaktní email. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Objednávejte prostřednictvím bezplatných a nezávazných online formulářů. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

iProfiúvěr , zlinsky / 7.09.2014

Americká hypotéka – poctivé a férové jednání!
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Po dlouhodobých zkušenostech s prací s našimi zákazníky jsme vytvořili přívětivý nebankovní produkt, kdy klient není zatížen zbytečnými a vleklými formalitami, nesmyslnými poplatky a nutnými cestami. I když neslibujeme nereálný úrok, jak je mnohdy patrné u různých poskytovatelů, nabízíme férovost a poctivé jednání na rovinu, kdy klient je ihned obeznámen s veškerými okolnostmi a fakty a zároveň se snažíme o co nejrychlejší vyplacení peněz. Půjčky poskytujeme po celé České republice a dle platných zákonů státu – klient je tak chráněn zákonem o spotřebitelských půjčkách.
--------------------------------------------------
Velkou předností a hlavní výhodou pro klienta je předběžné posouzení a konzultace s naším finančním konzultantem. Klient tak předem bezplatně a nezávazně dostane objektivní pohled na danou věc a to od profesionála s dlouholetou praxí v oboru. Zkuste nás kontaktovat a získejte tak cenné rady a tipy - za to nic nedáte.
--------------------------------------------------
Získat potřebné finanční prostředky lze zástavou bytu v OV, družstevního bytu, rodinného domu, rekreačním, či komerčním objektem, a nebo stavebním pozemkem. Ručit můžete i nemovitostí třetí osoby a nemovitost se nepřevádí na věřitele. Půjčkou lze sloučit nevýhodné půjčky, vyplatit zástavy, nebo exekuce.
--------------------------------------------------
V případě že se Vám naše nabídka zamlouvá, projděte si podrobněji produkt na www.iprofiuver.cz/americka-hypoteka kde naleznete příslušný objednávkový formulář. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Veškeré dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz
Neváhejte a kontaktujte nás, jednáme férově a na rovinu.

iProfiúvěr, zlinsky / 6.09.2014

Banky nepomůžou? Zkusíme to my!
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Dostat se v dnešní době do finanční tísně/do registru neplatičů není žádný problém. Problém však může nastat v případě, kdy chcete žádat o půjčku v bance a ta Vám žádost zamítne, ale i zde existuje řešení – zažádat o půjčku v nebankovním sektoru. I když nebankovní instituce nemají dobré jméno na trhu, leckdy Vám pomohou z nepříjemné situace. Detailně se informujte a nebudete se muset ničeho obávat, i nebankovní instituce nabízí bezpeční půjčky.
Nabízíme půjčky pro širokou klientelu – zaměstnané klienty, důchodce, podnikatele, maminky na MD a to bez poplatků předem a možností ručení nemovitostí. Tolerujeme i menší zápisy v registru, či drobné exekuce.
Více detailů naleznete na webu www.iprofiuver.cz Případné dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Objednávejte prostřednictvím bezplatných a nezávazných online formulářů. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

iProfiúvěr , zlinsky / 5.09.2014

Půjčka
Hledáte půjčku? Kontaktujte nás na emailu pujckysolar@seznam.cz. Celá ČR
Radek Solař, zlinsky / 4.06.2014

Nebankovni půjčky
Půjčka před výplatou
ve výši od 500,- Kč do 10.000,- Kč s volitelnou dobou splatnosti od 7 do 45 dnů.
O tuto půjčku můžou žádat občané ČR ve věku od 20 do 75 let. Jedná se o půjčku bez nahlížení do bankovního
a nebankovního registru a bez zkoumání příjmů.

Půjčka se zástavou
Až do 70 % tržní hodnoty nemovitosti
Od 10.000,- do 200.000.000,- Kč (dle výše zajištění, tedy tržní hodnoty nemovitosti)
Možnost expresního čerpání již do 2 dnů!

kontaktujte mne na pujckyonline.a@email.cz
nebo žádejte na www.grandpujcka.cz/affil/CZ60572

pujckyonline, zlinsky / 16.05.2014

Půjčky výhradně od soukromých investorů
Nabízíme zprostředkování půjček od soukromých investorů.
Žádné poplatky předem, vyplácíte nás až vy z obdržených financí.
Solidní půjčky bez kontroly registrů, zástavy, exekuce a do 10.000kč i bez příjmu.
Nejsme žádná společnost! Ne proficredit, provident apod.
Každý klient se řeší individuálně, nevadí ani exekuce pokud jich není více jako 2-3.
Neslibujeme vyplacení následující den na ruku. Vyřízení trvá cca 14 dní s jasnými podmínkami. Budeme s vámi jednat férově, ale to očekáváme i od vás.
solarradek1@seznam.cz
solarradek@gmail.com
http://pujckysolar.kvalitne.cz

Radek Solař, zlinsky / 30.04.2014

RYCHLÝ ÚVĚR
Potřebujete rychle hotovost? Nabízíme půjčky na cokoliv bez poplatku předem. Půjčujeme od 5000 - 50000 kč. Uherské Hradiště a okolí.
Gabriela
Gabriela, zlinsky / 23.04.2014

Prověřené půjčky od soukromých investorů
Hledáte půjčku a stále se Vám nedaří ji najít? My pro Vás nabízíme půjčky výhradně od soukromých investorů. Neplatí se žádné poplatky předem, nemusíte mít ručitele či zástavu nemovitosti. Půjčujeme i se záznamem registru či exekucemi (maximálně 2 exekuce). Úvěry zajišťujeme po celé České republice s férovým jednáním, které očekáváme i od Vás. Každý klient se řeší individuálně, a proto neváhejte se na nás obrátit.
solarradek1@seznam.cz
solarradek@gmail.com
http://pujckysolar.kvalitne.cz

Solar Radek, zlinsky / 13.04.2014

Nebankovni půjčky
NEBANKOVNÍ PŮJČKY SE ZÁSTAVOU

Až do 70 % tržní hodnoty nemovitosti
Od 10.000,- do 200.000.000,- Kč (dle výše zajištění, tedy tržní hodnoty nemovitosti)
Variabilní možnosti splácení
Možnost expresního čerpání již do 2 dnů!
Peníze je možné použít na cokoliv!
Odborná pomoc při řešení exekucí
Vyplácení exekucí na nemovitosti
Zrušíme dražbu vaší nemovitosti
Možnosti konsolidace stávajících dluhů
Nikam nejezdíte, my přijedeme za Vámi!
Rychlé půjčky a úvěry
Nebankovní hypotéky
Refinancování bankovních hypoték, půjček a úvěrů včetně kreditních karet
Podmínka zástava nemovitosti!
Zastavovaná nemovitost může být ve vlastnictví třetí osoby
Umíme Vám půjčit na družstevní byt
Umíme financovat odkup městských bytů
Poskytujeme komplexní servis (zajistíme případná pojištění a pomůžeme Vám splnit všechny podmínky k čerpání)
Právní poradenství ZDARMA!

kontaktujte mne na pujckyonline.a@email.cz
nebo www.grandpujcka.cz/affil/CZ60572

pujckyonline, zlinsky / 8.04.2014

Novinka! Půjčky výhradně od soukromých investorů
Nabízíme půjčky výhradně od soukromých investorů.
Stále hledáte půjčky a nedaří se Vám najít tu vhodnou právě pro Vás? My už investory máme, tak se obraťte na nás.
Neplatí se žádné poplatky před poskytnutím půjčky.
Nezkoumají se registry, nevadí exekuce a není nutnost ručitele nebo zástavy nemovitosti, v případě že tuto možnost máte, tak máte nižší úrok.
Seženeme investora pro každého, kdo o to požádá.
Nabízíme férové jednání a to očekáváme i od Vás.
Neváhejte nás tedy kontaktovat pomocí emailu nebo vyplňte nezávaznou žádost na našich stránkách.
solarradek1@seznam.cz
solarradek@gmail.com
http://pujckysolar.kvalitne.cz/Zadost-o-pujcku.html

Solar Radek, zlinsky / 3.04.2014

Půjčky od soukromých osob
Nabízíme půjčky výhradně od soukromých investorů, bez nesmyslných poplatků předem, vratných kaucí apod. Provize zprostředkovateli vyplácíte vy, až z přijaté půjčky.
Půjčky jsou bez kontroly registrů, exekucí, zástavy či ručitele. Neuspěli jste z různých důvodů v bankách a na nikoho solidního nemůžete narazit? Neváhejte a kontaktujte nás.
Nabízíme:
5 000 - 30 000 Kč bez doložení příjmu.
30 000 - 400 000 Kč s doložitelným příjmem.
400 000 - 600 000 Kč se zástavou nemovitosti.
V emailu zašlete telefonní kontakt.
solarradek1@seznam.cz
solarradek@gmail.com
Radek Solař, zlinsky / 29.03.2014

Různé varianty půjček
Půjčky bez registrů exekucí (max. 2 exekuce), zástavy a hlavně poplatků předem, pouze od soukromých investorů. Nabízím: 5 000 - 30 000 Kč bez doložení příjmu, 30 000 - 400 000 Kč s doložitelným příjmem, 400 000 - 600 000 Kč se zástavou nemovitosti. V případě zájmu o vyšší půjčku je možnost individuálního řešení (do 1 000 000 Kč). Pokud Vás má nabídka zaujala, tak mne neváhejte kontaktovat. Do emailu zasílejte tel. kontakt. Můj email je pujckysolar@seznam.cz.
Radek Solař, zlinsky / 29.03.2014

Půjčky pro podnikatele začínající i stávající
Půjčky pro podnikatele začínající i stávající. Více na http://pujckypropodnikatele.eu/
Jiří Kapusta, zlinsky / 10.03.2014

Úvěry bez kliček
Nabídka neúčelového nebankovního úvěru či konsolidace až do výše 1.000.000 Kč s dobou splatnosti až 120 měsíců. Velice výhodná úroková sazba již od 7,9 % ročně a možností odložení až 3 měsíčních splátek. Možnost předčasného splacení části nebo celé výše úvěru bez poplatků. Vaši žádost prověřím zdarma a nezávazně. Pokud budete souhlasit, je možné setkat se k podpisu úvěrové smlouvy ve vašem městě. Žádejte na emailu: hrdlicka.jarda@gmail.com
Jaromír Hrdlička, zlinsky / 5.03.2014

UVERY SNADNO A RYCHLE
Chcete úvěr zdarma a bez poplatků, pak kontaktujte našeho konzultačního specialistu na tel: 799 500 229 .

fer pujcky, zlinsky / 23.02.2014

Speciální úvěry do 48 hodin
Nebankovní úvěry pro zaměstnance, podnikatele, ženy na MD, studenty a žadatele na ÚP. Pro žadatele do 70 let věku. Pro občany ČR a SR. Prověření vaší žádosti je bezplatné a nezávazné, po vypracování nabídky vám ji zašlu na email. Pokud budete mít zájem, je nutné setkat se osobně k podpisu úvěrové smlouvy ve vašem městě. Nabízím i konsolidaci vašich bankovních i nebankovních závazků až do celkové výše 500.000 Kč na jednoho žadatele. Email: klus.partner@gmail.com
Oldřich Klus, zlinsky / 10.02.2014

Sháníte půjčku? pomůžu bez podvodů a na rovinu!
Sháníte rychle půjčku a narážíte stále jen na podvodníky? Nabízím vám rychlé zprostředkování různých druhů půjček jak nebankovní tak i bankovní ikdyž máte záznamy v registrech,exekuce nebo nedoložitelné příjmy. Snažím se pomoci každému od částky 500kč až po 2mil. Prosím jen vážné zájemce a nejlépe rovnou s telefonním kontaktem. Pokud máte skutečný zájem tak vám vše vyřeším ještě ten den.
Solar Radek, zlinsky / 6.02.2014

Půjčka pro všechny

Nabízíme dostupné půjčky bez registru po celé ČR. Můžeme vám pomoci s financováním bydlení a nebo s vyřízením spotřebitelského úvěru. Více info na fninvest@seznam.cz
fninvest, zlinsky / 4.02.2014

Rychlé úvěry od soukromých investorů
Sháníte rychlý osobní nebo podnikatelský úvěr?
V tom případě mne neváhejte kontaktovat, zprostředkovávám všechny druhy půjček jak bankovních tak nebankovních bez podvodných praktik!
Snažím se sehnat půjčky pro všechny druhy klientu ať už máte jakéholi dluhy, záznamy v registrech, exekuce a podobně. Úvěry zařizuji již od částky 500kč až po miliony.
Mám spousty spokojených klientů, spoustu společností a soukromých investorů kteří dokážou vyřešit vaše požadavky.

Radek, zlinsky / 2.02.2014

Pomůžu sehnat půjčku. Bez podvodných praktik !!
Dobrý den,
Pracuji jako soukromý zprostředkovatel veškerých druhů úvěrů a půjček. Poradím s veškerými finančními problémy a budu se snažit vyřešit vaše problémy. Pokud potřebujete z jakýchkoli důvodu sehnat půjčku a cokoli vyřešit neváhejte mne kontaktovat. Půjčky od 500kč až Miliony. Pokusím se vyřešit veškeré problémy a popř. sehnat půjčku jak z banky tak od soukromých investorů, se zástavou i bez a další. Pracuji sám na sebe a proto chci předem nějakou zálohu za svou práci která je v případě že do 2měsíců pro vás neseženu investora vratná (na to si sepíšeme smlouvu aby jste neměli strach o své peníze. Všichni víme jak se to tu hemží podvodníky). Půjčky se mi samozřejmě někdy podaří sehnat ještě ten den.
Neváhejte mne tedy kontaktovat a podíváme se na to.

Solar Radek, zlinsky / 26.01.2014

Fér nabídka úvěru
Nabídka nebankovního spotřebitelského úvěru až do výše 500.000 Kč a dobou splatnosti až 72 měsíců. V nabídce jsou úvěry pro zaměstnance, podnikatele i bez DP, studenty, ženy na MD. Možnost osobního setkání k podpisu smlouvy v místě vašeho bydliště. Vaše žádosti prověřím zdarma a nezávazně, pokud pro vás budu mít vhodnou nabídku půjčky, zašlu vám ji na email. Můžete žádat na emailu: cechpujcky@gmail.com
David Čech, zlinsky / 6.01.2014

Soukromá půjčka,celá ČR
Získejte opravdovou půjčku rychle a bez zbytečného papírování. Naše finance jsou z vlastních zdrojů,klienty řešíme individuálně,po schválení úvěru je půjčka 100%.Půjčky jsou do 5.000.000kč a úroková sazba od 6% záleží na výše půjčky. Finance půjčujeme bez nahlížení do registru a pokud je klient v exekuci pomůžeme finančně i Vám. Proto neváhejte a volejte,jsme tu pro Vás denně do 20h.Naše linka není předražená voláte O2 a né 900... tel.734234667
Finanční Poradce, zlinsky / 5.01.2014

Půjčka až 500 tis. ihned
Nebankovní poskytovatel nabízí půjčky od přímého poskytovatele až do výše 500.000 Kč s dobou splatnosti až 120 měsíců bez nutnosti zástavy nemovitostí a přemlouvání ručitelů. Bez volání na drahé telefonní linky a placení poplatků za zprostředkování. Nabídka je vhodná pro všechny typy žadatelů a dokáži pomoci i klientům s probíhající exekucí. Vaše žádosti posoudím nezávazně. Email: cechpujcky@gmail.com
David Čech, zlinsky / 2.01.2014

500 tis. na cokoli
Půjčky od přímého nebankovního poskytovatele až do výše 500.000 Kč bez ručení nemovitostí. Maximální doba splatnosti až 120 měsíců. Velice výhodná úroková sazba a transparentní smlouva. Nabídka je vhodná pro širokou škálu žadatelů. Mohu pomoci i s konsolidací vašich bankovních i nebankovních půjček. Vaše žádost bude posouzena zdarma. Pokud pro vás budu mít vhodnou nabídku budu vás nezávazně kontaktovat na emailu. Žádejte na cechpujcky@gmail.com
David Čech, zlinsky / 31.12.2013

1