Půjčky od soukromých osob

Výhodné nabídky půjček. Rychlá půjčka na váš účet ještě dnes!

Vyřešíme Vaši finanční situaci
Nahromadily se Vám malé i velké půjčky a už nestíhá splácet? Naše revoluční nebankovní půjčka Vám pomůže. Půjčka je k dispozici pro každého. Podnikatele, zaměstnanci, důchodci, matky na mateřské dovolené ale i studenti mohou bez problémů žádat. Naše nebankovní půjčka je opravdu pro každého. Nečekejte až se Vám objeví další problém. Požádejte si o půjčku ihned. Více na http://rychlafinancnipomoc.cz
Jiří Zametal, stredocesky / 19.05.2015

Nutné výdaje?
Máme řešení pro každého. Nutné výdaje u nás řešíme denně. Žádné poplatky ani jistiny. Jasné podmínky, poctivá úvěrová smlouva a především rychlé vyřízení ještě dnes. Nutné výdaje budou s naší nebankovní půjčkou minulostí. Přijďte k nám a přesvědčte se. Více na http://pujcimenasmenku.cz
Tereza Volfová, plzensky / 18.05.2015

Nebankovní expres půjčka všem
Trápí Vás dluhy a nevíte jak se z nich dostat? Skoro každá nabídka půjčky byla nakonec nevýhodná a Vy už nevíte jestli existuje řešení?
U nás řešení existuje. Poskytneme půjčku každému a to bez poplatků předem.
Vyplňte si online žádost na našich stránkách. Více na http://onlinebezpoplatku.cz
Jana Hoferková, moravskoslezsky / 13.05.2015

Poskytneme půjčku i Vám
Hledáte nebankovní půjčku, která opravdu výjde a hlavně nebudete muset platit poplatky? Tak jste našli tu správnou nabídku. Nastavíme splátky na míru, nebudete platit poplatky a jsme schopni půjčku vyplatit v hotovosti. Požádejte si ihned i nás. Více na http://aretal.eu
Aretal, olomoucky / 11.05.2015

svědectví úvěr na základě žádosti o úvěr od 10.000 € jaroslava.kmetc@gmail.com
Těším se půjčovat peníze za několik měsíců jsem byl 6krát vitimes podvod věřitelé, kteří potřebují Rune mi. Protože jsem měl dluhy a platit účty. děkuji bohu, ale potkal jsem paní s názvem Sardena Rosaio tady v Irsku, který mi po několika formalitách do výše € 10,000 úvěr s úrokovou sazbou 3% dal. Pro svou lásku ke mně, takže jsem se rozhodl s ní mluvit o všech sociálních sítích. zde je jeho adresa: jaroslava.kmetc@gmail.com

jaroslava, ustecky / 28.04.2015

Vyplácení nevýhodných půjček a exekucí
Chybí Vám peníze na opravu domu? Nevíte kde na to vzít? Zavolejte nám. Půjčíme vám na zástavu nemovitostí. Poskytujeme půjčky od 50.000 Kč do 500.000 Kč i výše. Nebereme poplatky předem, nepotřebujeme příjem, nedíváme se do registrů. Řešíme exekuce, zástavy, provádíme oddlužení. Vyřízení již do 48 hodin. Celá ČR.
Renáta Skočková, moravskoslezsky / 10.04.2015

Neslibujeme ale opravdu jednáme
Chcete nebankovní půjčku, která je bez poplatků předem, bez zástavy a hlavně rychle vyřízená? U nás to nekončí jen u slibů. Zde se opravdu půjčuje. Pokud máte o půjčku zájem tak postačí jen vyplnit online žádost, která je přímo na stránkách. Rychlost je zde předností. Více na http://rychlapujcka-online-bez-registru.cz
Rychlá půjčka, olomoucky / 6.04.2015

Bezproblémová půjčka
Poskytneme půjčku i problémovým klientům, kteří mají záznam v registrech. Do registru se dostanete snadno, ale smazat záznam, to už je problém. U nás se na registry nehledí. Vyřízení zdarma a vyplacení možné i v hotovosti. Vyplňte si svoji žádost ihned. Více na http://bezvapujckabezregistru.cz
Bezva půjčka, pardubicky / 4.04.2015

Zástavy nemovitostí
Nabízíme půjčky pouze na zástavu nemovitostí a družstevních bytů. Působíme po celé ČR. Nebereme poplatky. Vyřízení půjčky do 48 hodin v místě vašeho bydliště popřípadě emailem. Půjčujeme od 50.000 Kč do 500.000 Kč. Vyplatíme vám exekuce,nevýhodné zástavy. Splatnost půjčky až 20 let. Možnost předčasného splacení půjčky. Bez poplatku předem.
Renáta Skoková, moravskoslezsky / 10.03.2015

Rychlá půjčka bez poplatku pro podnikatele
Až 100 000 Kč pro podnikatele. Nabízíme rychlé vyřízení půjčky pro podnikatele bez poplatků a prověřování registrů. Každý klient je posuzován individuálně s výsledkem žádosti do 20ti minut. Peníze jsou vypláceny obratem. Posuzujeme hrubé obraty, nikoliv čisté zisky. Navíc úrok je daňovým výdajem – odečet z daní. Bez prokazování účelu a dokládání bezdlužnosti. Nesmíte mít pouze exekuci, pokud máte exekuci, tak je půjčka možná pouze na zástavu nemovitosti. Stačí vyplnit krátký dotazník na našich stránkách a náš úvěrový specialista Vás bude obratem kontaktovat.


podmínky k vyřízení:
živnostenský list
délka podnikání minimálně 6 měsíců
nesmíte mít exekuci, insolvenci, likvidaci
úvěr je hrazen pravidelnými měsíčními splátkami


Výhody: Schválení ihned, vyplacení peněz obratem s podpisem smlouvy až po vyplacení peněz.
Poplatky nevybíráme a registry neposuzujeme. S dobrou platební morálkou je druhá půjčka zvýhodněna. Možnost odkladu splátek. Vysoká průchodnost klientů, kteří neuspěli v bance.

Podnikatelská půjčka
722 212 464
rychla-pujcka-pro-podnikatele@seznam.cz
www.rychla-pujcka-pro-podnikatele.webnode.cz


Podnikatelská Půjčka, praha / 15.02.2015

Půjčka od soukromníka ihned
Půjčka z vlastních zdrojů od jediného přímého poskytovatele s letitou zkušeností.
Poskytujeme finance bez ručení nemovitosti a nahlížení do registru.
Dále nabízíme pevnou úrokovou sazbu, měsíční splátky, předčasné doplacení.
Nevoláte na žádné linky 900 ani nezřizujete zbytečné pojištění.
Po sepsání naši smlouvy o úvěru je zaručená průchodnost 100%.
Nečekejte až budete na tom hůř díky podvodníkům a kontaktujte nás.
Nabízíme férové jednání.
Peníze můžete mít vyřízené ještě dnes.
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.
Kdykoliv nás kontaktujte na telefonní číslo 605 058 662
Soukromý Investor, stredocesky / 5.02.2015

Nejrychlejší půjčka ( soukromý podnikatel )
Potřebujete rychlou a spolehlivou půjčku? Jste na správném místě. Nabízíme Vám až 1.500.000 Kč. Kontakt 608425746
rychlé peníze, stredocesky / 4.02.2015

Úvěr v hotovosti.
Nejlepší úvěr, bez registru a prokazání příjmu max 200 000,- . Celá ČR.

Jan Slavíček, praha / 2.02.2015

PŮJČÍM SOUKROMÉ PENÍZE
Půjčím soukromé peníze od 10-100.000 Kč, o půjčku mohou žádat pouze občané ČR bez insolvence. Žádosti posílejte na email a uveďte Vaše jméno, trvalé bydliště a dat.narození. Půjčka je poskytována na smlouvu o půjčce, prostředky se zasílají na účet nikoli v hotovosti.
Kasovský, praha / 30.01.2015

Nejrychlejší půjčka ( soukromý podnikatel )
Super úvěr od soukromého českého podnikatele. 30.000 - 1.500.000. Pro rychlé vyřízení volejte 608425746.
čestné peníze, praha / 24.01.2015

Půjčím soukromé peníze !!
Nabízím půjčku od 10-100.000 ze soukromých zdrojů, už jen asi 10-ti lidem. V Žádosti uveďte kolik žádáte půjčit, trv.bydliště a datum narození. Žádosti přijímám na e-mailu, bez podvodu a dokládání příjmů.
Martin Janatka, praha / 22.01.2015

Půjčím své peníze !
Půjčím peníze lidem kteří neuspěli ani u nebankovních společností, informace na e-mail.
Paulfranc, praha / 3.01.2015

Půjčky na vyplacení exekucí a dluhů
Nabízím pomoc lidem ve finanční tísni - Půjčky s nízkými splátkami, vyplácím exekuce i jiné dluhy, refinancuji úvěry na nemovitostech. Splatnost půjčky je možná až na 20 let, předčasné splacení je možné. Těm, kteří nemají nemovitost a jsou ve finanční tísni, nabízím výborné finanční poradenství - cestu z dluhové pasti.
xfinance, kralovehradecky / 1.01.2015

Soukromá půjčka až 150 000 i na vyplacení exekuce bez ručení nemovitosti.
Pokud potřebujete půjčku a stačí vám částka do 150 tis.jste tu správně.
Poskytneme půjčku i na vyplacení exekuce.Bez registru a ručení nemovitosti.Podmínka ručení Notářským zápisem s doložnou okamžité vykonavatelnosti a doložitelný příjem.
Předem uvádím,že požaduji poplatek 500Kč.Není to žádná vratná kauce ani jiný nesmysl,slouží čistě pro vytvoření NZ.Nic není zadarmo a na blind ho zpracovávat nenechám a ze svého ho hradit nebudu.Takový samaritán nejsem.Pokud máte zájem,pište.Požaduji férové jednání,žádné pohádky,každý se může dostat do problému.
Peníze po dohodě i do dvou dnů,mohu za vás jednat s věřiteli a dohodnout podmínky vyplacení a možnost odpuštění sankcí nebo úroků.

Zahradilova, stredocesky / 5.11.2014

Pomoc ve finanční tísni
Sloučíme Vaše závazky, nevýhodné úvěry a dluhy. Vyplatíme Vám exekuce. Seriózní jednání, rychlé vyřízení. Výborné finanční poradenství. Volejte ihned na 607 026 774.
xfinance, kralovehradecky / 2.11.2014

Poptáváte půjčku
Pokud poptáváte půjčku mohu Vám nabídnout max.do 200tis.
Linda.Ferstova@email.cz
Linda Ferstová, kralovehradecky / 25.10.2014

Nejlepší a nejrychlejší půjčky pro podnikatele, OSVČ,S.R.O. vždy bez poplatků!


Pokud sháníte rychle peníze na nákup zboží nebo materiálu tak My vám půjčku zařídíme! Máme na výběr z několika druhů půjček.

Nabízíme podnikatelskou půjčku pro podnikatele, živnostníky, OSVČ a právnické osoby od nebankovních společností s velkými výhodami.
Vyřízení je vždy bez poplatků předem, dokládáte 2 poslední daňová přiznání. A nemusíte být ani v zisku, důležité jsou hrubé příjmy.

Nabízíme i půjčky i na zástavu nemovitostí nebo pozemků již od 6%.

VÝHODY:
Garantujeme vyřízení vždy bez poplatků!
Podpis smlouvy po schválení půjčky v příjemném prostření nové kanceláře, nesjednáváme schůzky po hospodách, netajíme svou totožnost. Najdete nás tady každý den, reference přímo na webu od spokojených klientů.
Zaplacené úroky jsou daňovým výdajem nebo nákladem - vše ohledně účetnictví a uplatnění vysvětlíme, ušetříte na daních a pojištění.
Zavolejte nebo mailujte, nebo vyplňte formuláře na www stránkách nebo pošlete RČ v sms a my Vám zavoláme zpět.

Certifikovaní pracovníci, znalost účetnictví a daní,registrace u finančního arbitra, záruka!!

Železná Zita - hlavní úvěrový a finanční specialista
sídlo kanceláře: Praha 4, ulice 5.května 1242/44
V případě dotazů nás kontaktujte:
www.pujckyucetnictvipraha.cz
e-mail: zeleznazita@seznam.cz
tel.: 774 834 354 (po-ne 7.00-19.00)

PŘIJÍMÁME NOVÉ ÚVĚROVÉ PORADCE.


Pokud máte problém s vyřízením úvěru v bance, zavolejte nám tel. 774 83 43 54, nabízíme bez skrytých fíglů a poplatků tzv. americké hypotéky - levné nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Žádné poplatky předem nevybíráme, žádné dokládání příjmů nepožadujeme, nezkoumáme registry dlužníků, konzultace a odhad zcela zdarma.
Klientům poskytujeme finanční prostředky od 50 tisíc korun výše, a to až do 85% hodnoty zastavované nemovitosti. Splatnost lze nastavit až na 30 let. Zastavit lze byt, rodinný dům, chatu, chalupu, pozemek, nebo komerční objekt.
V případě Vašeho zájmu jednoduše vyplňte příslušnou online žádost na našem webu, nebo pište na „zeleznazita@seznam.cz“. Více podrobností k produktům a online formuláře na http://www.pujckyucetnictvipraha.cz.
Obraťte se na nás, ke každé žádosti přistupujeme individuálně. Celá ĆR.

Zita Železná, stredocesky / 22.10.2014

Bez podvodu - peníze ihned
30.000 – 1.200.000
Průlomová nabídka peněz. Již nemusíte mít žádné obavy, jestli to je či není podvod. Nabízíme své peníze bez náhledu do registru, bez příjmu, bez zástavy. Jsi plnoletý z ČR nebo EU? Jak rychle potřebujete peníze? Pro nás není problém je vám připravit ještě dnes. S námi se již nemusíte obávat, jestli exekutor přijede či ne, vyplatíme vám každou situaci. Jasné jednání – peníze ihned. Tel 777 04 22 60

čestné peníze, praha / 18.10.2014

Pro všechny nabídka
Pokud potřebujete půjčit neváhejte mně kontaktovat na email:J.Stranska@post.cz
J.Stránská, praha / 15.10.2014

Vyplácení nevýhodných půjček a exekucí celá ČR
Půjčky a úvěry jsou pro všechny klienty, kteří nechtějí nebo nemohou žádat o úvěr v bance z důvodu negativního záznamu v registru, jsou v exekuci nebo jiné svízelné situaci.
Působíme po celé České republice.
Ručeni rodinným domem, bytem (družstevním), rekreačním objektem, pozemky….
Financujeme od 50.000,- do 50 až 70% z ceny nemovitosti na dobu až 20 let.
Posouzení a zpracování žádosti do 24 hodin.
Vyplacení fin. prostředků již do 48 hodin.Bez poplatku předem.

Renáta Skočková, praha / 14.10.2014

Půjčím
Pokud potřebujete půjčku tak info na email.J.Stranska@post.cz
J.Stránská, praha / 9.10.2014

Půjčím peníze
Dobrý den pokud máte zájem o půjčku kontakt:Email J.Stranska@post.cz
J.Stránská, praha / 8.10.2014

Půjčka od soukromníka ihned
Jako jediní v celé ČR Vám dokážeme zajistit peníze.
Máme bezkonkurenční podmínky,kde naše úvěry jsou dlouhodobě vyhledávány pro svoji dostupnost a solidnost.
Nebankovní úvěr od přímého investora, bez nahlížení do registru i bez písemného potvrzení o příjmu.
Půjčku dostanou: zaměstnaní, nezaměts., osvč i začínající, důchodci, mateřská, sociálka, exekuce.
Nabízíme individuální přístup klientům, půjčíme 30.000,-Kč – 2.000.000,-Kč osobám starším 18let a mladším 70let.
Peníze posíláme po podpisu smlouvy o úvěru.
Po sepsání naší Smlouvy o úvěru je průchodnost 100%!!
Kdo jsme? Přímý investor.
Nezprostředkováváme, ale půjčujeme. Působíme na trhu 7 let.
Během této doby jsme oslovili tisíce klientů a ti stávající se k nám rádi vracejí.
Jak to udělat? Kontaktujte svého poradce, který s vámi bez zbytečného čekání vše vyřídí.
Tel.: RYCHLÝ KONTAKT 605 058 662
Soukromý Investor, stredocesky / 3.10.2014

Půjčka od soukromníka ihned
Jako jediní v celé ČR Vám dokážeme zajistit peníze.
Máme bezkonkurenční podmínky,kde naše úvěry jsou dlouhodobě vyhledávány pro svoji dostupnost a solidnost.
Nebankovní úvěr od přímého investora, bez nahlížení do registru i bez písemného potvrzení o příjmu.
Půjčku dostanou: zaměstnaní, nezaměts., osvč i začínající, důchodci, mateřská, sociálka, exekuce.
Nabízíme individuální přístup klientům, půjčíme 30.000,-Kč – 2.000.000,-Kč osobám starším 18let a mladším 70let.
Peníze posíláme po podpisu smlouvy o úvěru.
Po sepsání naší Smlouvy o úvěru je průchodnost 100%!!
Kdo jsme? Přímý investor.
Nezprostředkováváme, ale půjčujeme. Působíme na trhu 7 let.
Během této doby jsme oslovili tisíce klientů a ti stávající se k nám rádi vracejí.
Jak to udělat? Kontaktujte svého poradce, který s vámi bez zbytečného čekání vše vyřídí.
Tel.: RYCHLÝ KONTAKT 605 058 662
Soukromý Investor, stredocesky / 1.10.2014

Půjčka od soukromníka ihned
Jako jediní v celé ČR Vám dokážeme zajistit peníze.
Máme bezkonkurenční podmínky,kde naše úvěry jsou dlouhodobě vyhledávány pro svoji dostupnost a solidnost.
Nebankovní úvěr od přímého investora, bez nahlížení do registru i bez písemného potvrzení o příjmu.
Půjčku dostanou: zaměstnaní, nezaměts., osvč i začínající, důchodci, mateřská, sociálka, exekuce.
Nabízíme individuální přístup klientům, půjčíme 30.000,-Kč – 2.000.000,-Kč osobám starším 18let a mladším 70let.
Peníze posíláme po podpisu smlouvy o úvěru.
Po sepsání naší Smlouvy o úvěru je průchodnost 100%!!
Kdo jsme? Přímý investor.
Nezprostředkováváme, ale půjčujeme. Působíme na trhu 7 let.
Během této doby jsme oslovili tisíce klientů a ti stávající se k nám rádi vracejí.
Jak to udělat? Kontaktujte svého poradce, který s vámi bez zbytečného čekání vše vyřídí.
Tel.: RYCHLÝ KONTAKT 605 058 662
Soukromý Investor, stredocesky / 29.09.2014

Půjčka od soukromníka ihned
Jako jediní v celé ČR Vám dokážeme zajistit peníze.
Máme bezkonkurenční podmínky,kde naše úvěry jsou dlouhodobě vyhledávány pro svoji dostupnost a solidnost.
Nebankovní úvěr od přímého investora, bez nahlížení do registru i bez písemného potvrzení o příjmu.
Půjčku dostanou: zaměstnaní, nezaměts., osvč i začínající, důchodci, mateřská, sociálka, exekuce.
Nabízíme individuální přístup klientům, půjčíme 30.000,-Kč – 2.000.000,-Kč osobám starším 18let a mladším 70let.
Peníze posíláme po podpisu smlouvy o úvěru.
Po sepsání naší Smlouvy o úvěru je průchodnost 100%!!
Kdo jsme? Přímý investor.
Nezprostředkováváme, ale půjčujeme. Působíme na trhu 7 let.
Během této doby jsme oslovili tisíce klientů a ti stávající se k nám rádi vracejí.
Jak to udělat? Kontaktujte svého poradce, který s vámi bez zbytečného čekání vše vyřídí.
Tel.: RYCHLÝ KONTAKT 605 058 662
Soukromý Investor, stredocesky / 26.09.2014

Půjčka od soukromníka ihned

Jako jediní v celé ČR Vám dokážeme zajistit peníze.
Máme bezkonkurenční podmínky,kde naše úvěry jsou dlouhodobě vyhledávány pro svoji dostupnost a solidnost.
Nebankovní úvěr od přímého investora, bez nahlížení do registru i bez písemného potvrzení o příjmu.
Půjčku dostanou: zaměstnaní, nezaměts., osvč i začínající, důchodci, mateřská, sociálka, exekuce.
Nabízíme individuální přístup klientům, půjčíme 30.000,-Kč – 2.000.000,-Kč osobám starším 18let a mladším 70let.
Peníze posíláme po podpisu smlouvy o úvěru.
Po sepsání naší Smlouvy o úvěru je průchodnost 100%!!
Kdo jsme? Přímý investor.
Nezprostředkováváme, ale půjčujeme. Působíme na trhu 7 let.
Během této doby jsme oslovili tisíce klientů a ti stávající se k nám rádi vracejí.
Jak to udělat? Kontaktujte svého poradce, který s vámi bez zbytečného čekání vše vyřídí.
Tel.: RYCHLÝ KONTAKT 605 058 662
Soukromý Investor, stredocesky / 25.09.2014

Nabídka do 100 000,-
Úvěr do 100 000,- bez prokázaní příjmů a náhledu do registrů.
Max na 5 let s nízkým úrokem.
Matoušek, praha / 20.09.2014

Stop PODVODŮM !!
30.000 - 1.500.000 Kč Nabízíme soukromé peníze ihned. Bez příjmu, bez zástavy, na op, bez registru. Čerpáte pouze na smlouvu o úvěru bez podvodu. NEJRYCHLEJŠÍ ZPŮSOB JAK ZÍSKAT PENÍZE, STAČÍ NÁS KONTAKTOVAT A DO 30 MINUT VŠE VYŘÍDÍME. VOLEJTE : 775133083


soukromá osoba, praha / 2.09.2014

Půjčíme 775 13 30 83
30.000 - 1.500.000 Kč Nabízíme soukromé peníze ihned. Bez příjmu, bez zástavy, na op, bez registru. Čerpáte pouze na smlouvu o úvěru bez podvodu. NEJRYCHLEJŠÍ ZPŮSOB JAK ZÍSKAT PENÍZE, STAČÍ NÁS KONTAKTOVAT A DO 30 MINUT VŠE VYŘÍDÍME. VOLEJTE : 775133083


soukromá osoba, praha / 30.08.2014

Rychlá půjčka do1.500.000Kč
Jako jediní máme k dispozici skutečného investora který pomůže všem kdo finanční pomoc potřebují.
Nic neskrýváme a nemáme v úmyslu nečestné jednání.
Pomůžeme všem, kdo si o to řeknou.
Takže nebuďte zoufalý a nastartujte svůj nový život úvěrem právě přes nás.
I když se to zdá neuvěřitelné tak celý produkt funguje bez problémů.
Máme jediného přímého poskytovatele, který opravdu půjčí.
Žádné sliby, žádné řeči ale už jen činy.
Co slíbíme tak to prostě dodržíme!!!
Úvěr dostanou: zaměstnaní, nezaměts., osvč i začínající, důchodci, mateřská, sociálka, exekuce.
Nabízíme individuální přístup klientům, půjčíme 30.000,-Kč – 2.000.000,-Kč osobám starším 18let a mladším 70let.
Jak to udělat?
Kontaktujte svého poradce, který s vámi bez zbytečného čekání vše vyřídí.
Tel.:RYCHLÝ KONTAKT 605 058 662
Soukromý Investor, stredocesky / 29.08.2014

Půjčím každému a ihned!
Dobrý den jsem soukromý poskytovatel osobních půjček. Nevyžaduji potvrzení o příjmu a registr neřeším. Půjčky poskytuji na 48 měsíců a to v rozmezí do 300000kč. Půjčky vyplácím vždy na ruku v místě bydliště klienta a po podepsání všech dokumentů. Můžete ručit majetkem,ale také nemusíte. Sami si vyberete který z mých nabízených produktů vám nejvíce vyhovuje. Peníze vyplácím do 48h. K vyřízení vám stačí dva doklady totožnosti.
unsene, kralovehradecky / 6.08.2014

U NÁS si lze půjčit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Jako jediní v celé ČR Vám dokážeme zajistit peníze. Máme bezkonkurenční podmínky,kde naše úvěry jsou dlouhodobě vyhledávány pro svoji dostupnost a solidnost. Půjčky bez poplatků. Možnost výběru půjčky nebo úvěru od více věřitelů. Peníze vypláceny ihned po podpisu smlouvy. Naše výpůjční služba je jednou z největších v ČR, pracujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. www.penizerychle.biz
Rychlé Půjčky, moravskoslezsky / 5.08.2014

Soukromé peníze ihned
Jedinečná soukromá půjčka. Jste v exekuci nebo v registrech a potřebujete půjčit peníze? V tom případě se neváhejte obrátit na naši společnost.
Půjčení peněz , nebankovní úvěry, půjčky bez registru, soukromá půjčka, bez příjmu, rychlý úvěr, volejte dnes
Naše společnost vám nabízí jedinečnou soukromou půjčku. Jste v exekuci nebo v registrech nebo začínající podnikatel či v zaměstnání méně ne 3 měsíce? Nemáte prokazatelný příjem a i tak příjem na splácení ÚVĚRU máte? Jistě jste již zkoušeli více možností od bankovních společností až po nebankovní instituce. Máme letitou praxi v České republice v půjčování peněz a tak víme, co přesně člověk potřebuje i jak RYCHLE.
Zajímá vás, kdy naše peníze čerpáte? Je to velmi jednoduché, nechte si Schválit ÚVĚR a podepište smlouvu o úvěru a už vám nebrání nic. U každého klienta volíme individuální přístup a tak naše služby jsou velmi kvalitní a RYCHLÉ. Naše nabídka pro vás: 30.000,- až 1.500.000,-. Máte v pořádku doklady a chcete peníze? Vše vyřeším do 60 minut.
V případě zájmu mě kontaktujte. Náš kontakt pro vás 775 133 083.


soukromá osoba, praha / 18.07.2014

Půjčky na vyplacení exekucí a dluhů
Vyplatíme Vaše exekuce, Sjednotíme Vaše dluhy, rychlé vyřízení, seriózní jednání - nezávazně Vám poradíme a zdarma posoudíme Vaši žádost, volejte nebo pište sms na 607026774
xfinance, kralovehradecky / 24.06.2014

Záchranný plán
Máte nějaké potíže, které by se daly vyřešit penězi? Zaregistrujte se do Záchranného Plánu. Všechno se dá vyřešit :-)
http://goo.gl/W6z9Ek
Michal, praha / 23.06.2014

Poctivé půjčky na cokoliv
Půjčku ihned bez registru Vám poskytneme ve výši od 50 000 Kč až do 1500 000 Kč, splatnost půjčky je 48 až 240 měsíců, o půjčku může žádat každý občan České republiky ve věku od 18 do 65 let s pravidelným příjmem. možnost odkladu až 4 měsíčních splátek a úrok od 7,9%.
Schválení a následné vyplacení nebankovní půjčky ihned bez registru probíhá velice rychle.Pište email jméno a tel.kontakt,rodné číslo,příjem,částku o kterou máte opravdu zájem.

flexi.půjčka, stredocesky / 20.06.2014

Vyplácíme exekuce,zástavy celá ČR
Potřebujete peníze a banka Vám nepůjčí?
Poskytneme Vám půjčku od soukromých investorů.
Musíte vlastnit nemovitost i dr.byt.
Vyplácíme zástavy i exekuce.
Půjčka je od 50.000 Kč do 500.000 Kč
Až na 20 let
U nás neplatíte žádné poplatky předem.
Podpis smlouvy v místě Vašeho bydliště.
Schválení do 48 hodin.

Renáta Skočková, moravskoslezsky / 17.06.2014

Malé finance k zapůjčení
Jsem podnikatel, půjčím své finance jen se zárukou.
Jiří Hladovec, stredocesky / 16.06.2014

Pomoc s financemi
Nabízím Vám uvěr na zástavu nemovitosti,registr a exekuce nevadí.Dokážeme zachránit nemovitost před dražbou.Vše bez jakýkoliv poplatků.Rychle a fér.Za klienty jezdíme do místa bydliště.V případě zájmu pište na email-le.invest@seznam.cz
LENKA, praha / 4.06.2014

Půjčujeme,konsolidujeme

Platíte příliš mnoho na splátkách?

Spojte všechny Vaše půjčky do jedné a ušetřte!

Splácíte například hotovostní půjčku, ledničku a úvěr na kreditní kartě a celkové měsíční splátky jsou moc vysoké? Chtěli byste platit výrazně méně?
Stačí sloučit Vaše půjčky a úvěry do jednoho úvěru a platit méně!Půjčíme od 50 000,-kč až 1,5mil. Pište jéno,příjmení telefon,kolik potřebujete půjčit,příjem a zdroj příjmu
Real finance, liberecky / 10.04.2014

Půjčky,rychle bez registrů
Časově omezená akce úvěrů od soukromého investora
Všem zájemcům nabízíme úvěr od soukromého investora. Tato akce je časově omezená a proto neváhejte a využijte naši nabídku. Poskytujeme půjčky a úvěry, od 50 tisíc do 2 milionů

Pište ihned jméno,telefon,rodné číslo,bydliště,příjem a částku,kterou potřebujete půjčit.a s každým budeme vše řešit osobně.
Real finance, kralovehradecky / 8.04.2014

Připravená nabídka úvěrů a hypoték
Rádi byste také měli jistotu, že půjčku získáte? V tom případě jste na správném místě. Vyřízení půjčky až do výše 2.000.000 Kč je jednoduché a ani vás příliš nezdrží. Pokud vás nebankovní půjčky ode mě, kde vám opravdu půjčí zaujaly, vyplňte online formulář a během krátké doby budete vědět, zda je pro vás půjčka možná a za jakých podmínek. Nabídka je vhodná pro všechny typy žadatelů. Zkuste i vy snadno dostupné nebankovní půjčky bez ručení, které vám pomohou krátkodobě i při financování vašich dlouhodobých plánů. Žádat můžete zdarma a nezávazně výhradně na emailu: mlynar.investice@gmail.com
Martin Mlynář, olomoucky / 6.04.2014

Půjčky od soukromých osob
Nabízíme půjčky výhradně od soukromých investorů, bez nesmyslných poplatků předem, vratných kaucí apod. Provize zprostředkovateli vyplácíte vy, až z přijaté půjčky.
Půjčky jsou bez kontroly registrů, exekucí, zástavy či ručitele. Neuspěli jste z různých důvodů v bankách a na nikoho solidního nemůžete narazit? Neváhejte a kontaktujte nás.
Nabízíme:
5 000 - 30 000 Kč bez doložení příjmu.
30 000 - 400 000 Kč s doložitelným příjmem.
400 000 - 600 000 Kč se zástavou nemovitosti.
V emailu zašlete telefonní kontakt.
solarradek1@seznam.cz
solarradek@gmail.com
Radek Solař, zlinsky / 29.03.2014

Půjčky pro všechny.
Sháníte půjčku a už si nevíte rady? Platíte stále nesmyslné poplatky a ještě jste nedostaly ani korunu? Mám pro vás řešení! Půjčky bez registrů exekucí (max. 2ex), zástavy a hlavně poplatků předem pouze od soukromých investorů.
Nabízím:
5000-30.000kč bez doložení příjmu.
30.000-400.000kč s doložitelným příjmem.
400.000-1.000.000kč se zástavou nemovitosti.
Pokud vás má nabídka zaujala tak mne neváhejte kontaktovat. U mailu zasílejte rovnou tel. Kontakt.
solarradek1@seznam.cz
solarradek@gmail.com

Solar Radek, praha / 25.03.2014

2