WWW.HypotékyNebankovní.CZ – půjčka oproti zástavě

POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Nabízíme seriózní produkt s nezávazným posudkem předem zcela zdarma. Do registru neplatičů nenahlížíme a příjem nezkoumáme. Poplatky předem a složité papírování se zdlouhavou byrokracií u nás nehledejte. Po dlouhodobé zkušenosti s prací s klienty jsme vytvořili přívětivý produkt v podobě Americké hypotéky.
--------------------------------------------------
Klient především získá možnost nahlédnout předem do smluvních podmínek, získá od našeho finančního konzultanta nezávazný posudek a klient tak získá zdarma objektivní pohled na věc a to od profesionála s dlouholetou praxí. Naším základním kamenem je férovost a klientovi nezatajujeme důležité informace a jednáme s ním na rovinu.
--------------------------------------------------
Pokud vlastníte rodinný dům, byt v OV, družstevní byt, chatu, chalupu, komerční objekt či zajímavý stavební pozemek, můžete žádat o naší levnou americkou hypotéku a získat tak finanční prostředky od 100 tisíc Kč a to až do 60% hodnoty zastavované nemovitosti se splatností až 20 let. Ručit lze také nemovitostí třetí osoby a finanční prostředky lze použít na konsolidaci nevýhodných půjček, zástav či exekucí.
--------------------------------------------------
Neslibujeme nereálný úrok, ale poctivost a serióznost. Více info na www.hypotekynebankovni.cz/americka-hypoteka kde naleznete příslušný objednávkový formulář. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Veškeré dotazy směrujte na info@hypotekynebankovni.cz
Neváhejte a kontaktujte nás, jednáme férově a na rovinu.

Jméno:HypotékyNebankovní.cz
Telefon:neuveden
E-mail:info@hypotekynebankovni.cz
Web:http://www.hypotekynebankovni.cz/pujcky-se-zastavou-nemovitosti
Kraj:praha
Kategorie:nebankovni-pujcky
Typ:Nabídka
Datum:19.02.2015

Další inzerce

  1. Jednoduchá nebankovní půjčka
  2. Půjčka, půjčka, půjčka
  3. Nebankovní půjčka bez poplatků předem
  4. Soukromé peníze
  5. Nebankovní půjčka